PALG | Persian Assistant & شرکت دستیار لجستیک آریان یا
Logistic Group
آماده ارائه خدمات تخصصی مدیریت پروژه و پشتیبانی فنی در منطقه خاورمیانه و جنوب غرب آسیا است. هدف ما هم‌افزایی بین مهارت‌ها و تخصص‌های مختلف و برقراری ارتباط اثربخش بین سازمان‌های منطقه‌ای و مهندسین مشاور با تامین‌کنندگان بین‌المللی است.

ماموریت اصلی ما فراهم‌کردن امکان پشتیبانی قابل اعتماد و سریع، کمک به تجهیز شرکت‌ها به سخت‌افزار به‌روز و کارآمد و نیروی انسانی متخصص و آموزش‌دیده با تسهیل فرآیند انتقال دانش و فناوری و انتقال تجربه در پروژه‌های مختلف هوایی و دریایی است. نیروهای متخصص شرکت ما آمادگی دارند در کلیه پروژه‌های چالش برانگیز در منطقه خاورمیانه و جنوب غرب آسیا مشارکت فعال داشته باشند.

معرفی افراد کلیدی سازمان

احمد هداوند – مدیر عامل

دکتر احمد هداوند مدیرعامل شرکت دارای مدرک دکتری فتوگرامتری از دانشگاه تهران ۱۳۹۸ و بیش از ۸ سال تجربه در پروژه‌های مختلف فتوگرامتری و تهیه نقشه هستند. ایشان بعد از دوران تحصیل دانش آکادمیک خود را با تجربیات اجرایی و عملی در هم آمیخت و در پروژه‌های متعددی در سطح کشور ایفای نقش کرد.

دانش و تخصص ایشان در فتوگرامتری و سنجش از دور در کنار علاقه به هوش مصنوعی و تحقیقات مرتبط با آن منتج به حرکت شرکت همراه با جدیدترین پیشرفت‌های فناورانه شده است. علاقه دکتر هداوند به نوآوری و فعالیت‌های نوآورانه یکی از نقاط اتکای شرکت و چشم‌انداز استراتژیک شرکت است که ما را قادر می‌سازد که بتوانیم دقیق‌ترین و با کیفیت‌ترین راه‌کارها را در خصوص داده‌های مکانی به مشترین خود عرضه کنیم.

سعید محمدنژاد نیازی – مدیر اجرایی

مهندس محمدنژاد نیازی، با بیش از ۱۲ سال تجربه اجرایی و مدیریتی در پروژه‌های بزرگ در سطح ملی مدیر اجرایی پر انرژی و پویای مجموعه هستند. ایشان بعد از کسب درجه کارشناسی ارشد فتوگرامتری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تلاش و پشتکار در برترین شرکت‌های مهندسی سطح کشور به تجربه‌اندوزی مبادرت کردند.

مهندس محمدنژاد نیازی با توجه به تجربیات عملی ارزشمند به عنوان فردی خوش‌نام در صنعت فتوگرامتری و نقشه‌برداری کشور شناخته می‌شود و توان مدیریتی ایشان در اجرای پروژه‌های بزرگ ملی مثل

پروژه تهیه ارتوفتو از داده‌های آرشیوی دهه ۴۰ شاهدی بر این

مدعاست. دانش و مهارت ایشان در کنار انگیزه و پشتکار فراوان ما را قادر ساخته که برترین کیفیت خدمات قابل ارائه را به مشتریان داشته باشیم. 

تحت مدیریت متخصصین مجرب در PALG، ما به دنبال جابجایی مرزهای فناوری در حوزه داده‌های مکانی هستیم و در تلاشیم تا در این حوزه با ارائه بهترین خدمات بالاتر از رقبا قرار بگیریم.

خدمات ما

مهندسی، توسعه و مدیریت پروژه

تمرکز ما در PALG تلفیق جدیدترین فناوری‌ها و روش‌ها در نظارت دریایی و زمینی با تکیه بر گستره وسیعی از ابزارهای تخصصی جمع‌آوری اطلاعات است.

اساس خط مشی کاری ما، طراحی و استقرار چارچوب مناسب برای پروژه شامل مدیریت تخصصی و کنترل جزء به جزء موارد فنی و تکنیکال با تمام درجات اهمیت است. همچنین ما معتقدیم شناسایی شرکا و تامین‌کنندگان قابل اعتماد و همکاری مؤثر با آن‌ها نقش محوری در موفقیت پروژه و دست‌آوردهای آن دارد و عدم توجه به این مسائل منجر به رخداد عواقب غیرقابل جبران در پروژه‌ها می‌شود.

برتری PALG نسبت به سایرین در ”مدیریت تخصصی پروژه” است که شامل تمام موارد ذکر شده است. با اتکا به این خط مشی، ما به عنوان حافظ کیفیت در قلب پروژه‌هاو پشتیبان اجرای موفقیت‌آمیز پروژه هستیم.

تامین و تجهیز پروژه‌های هوایی (آموزش نیروی انسانی، تجهیز و پشتیبانی سنجنده و سکو)

عملیات نقشه‌برداری هوایی معمولا با استفاده از تجهیزات سفارشی انجام می‌شود. در این شرایط، لازم است سفارش‌دهنده تجهیزات دانش مناسبی از مفاهیم تاثیرگذار در کیفیت مورد انتظار از داده‌ها داشته باشد. در کنار افراد آموزش‌دیده و آگاه و متخصصین با تجربه، ما از رخداد اتفاقات هزینه‌بر و غیرقابل جبران جلوگیری می‌کنیم.

علاوه بر این به منظور بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت تجهیزات موجود، دیدگاه‌ها و نظرات متخصصین مجرب می‌تواند راهگشا باشد و منجر به بازمهندسی به منظور افزایش بهره‌وری منابع موجود و در اختیار گردد.

افراد ماهر تیم ما قادرند خدمات مهندسی و طراحی سنجنده‌ها را در کنار سایر ملزومات پروژه ارائه کنند. همچنین پشتیبانی توسط تیم ما در کنار موارد عنوان شده شامل پشتیبانی چرخه کامل پروژه شامل زنجیره کامل پردازش داده و آموزش نیروهای متخصص دفتری با اتکا به بالاترین استاندارد قابل ارائه در دنیا است.

Contact Us

7 + 6 =

Our passion lies in extraordinary and innovative solutions.
Feel free to challenge us with any special requests – we love thinking outside the box!

محل شرکت

Call

تلفن: ۳۲۸۰۲۶۵۶-۰۸۶

Email

info@galg-international.com

Address

5 اراک، میدان امام خمینی(ره)، بلوار امام خمینی(ره)، کیلومتر
جاده خمین، ساختمان فناوران، بلوک A واحد ۳۱۰، کدپستی
۳۸۳۶۱-۳۴۱۵۲

Our Address

Copyright © 2023 – Galg International

Open chat
We are here for help
Scan the code
Hello
Can we help you?
Call